امروز سه شنبه 28 دی 1400 arzdigital.cloob24.com
0

مدیرعامل بانک سبا (SEBA) معتقد است که سرمایه‌گذاران نهادی، قیمت بیت کوین را تا 75,000 دلار افزایش می دهند.

به گزارش کوین تلگراف، مدیرعامل موسسه مالی سبا، بانک مستقر در سوئیس، پیش‌بینی‌های خود را برای بیت‌کوین در سال میلادی جدید به اشتراک گذاشت. گویدو بوهلر (Guido Buehler) می‌گوید:

ما معتقدیم که روند قیمت صعودی خواهد بود. مدل‌های ارزیابی داخلی ما در حال حاضر قیمت هر بیت کوین را بین 50,000 تا 75,000 دلار پیش‌بینی می‌کنند.

بوهلر در مصاحبه ای توضیح داد که در سبا، استخرهای دارایی به دنبال زمان مناسب برای سرمایه گذاری‌اند. با این حال، آن‌ها نیازمند سرمایه پذیران مناسب و مقررات لازم برای استقرار سرمایه خود نیز هستند.

در پاسخ این پرسش که بیت کوین امسال به بالاترین حد قیمتی خود خواهد رسید یا خیر؛ بوهلر می‌گوید که مساله اصلی زمان رسیدن بیت‌ کوین به بالاترین قیمت خود است و نه امکان وقوع آن. او خاطر نشان می‌سازد که تسلط 40 درصدی بیت کوین برای سرمایه‌گذاران بسیار مهم است.

این مصاحبه در کنفرانس کریپتو فایننس (Crypto Finance) در سنت موریتز سوئیس و در حضور فعالان بازار ارزهای‌ دیجیتال که از اقصی نقاط جهان گرد هم آمده بودند، انجام شد.

مدیرعامل لجر با بوهلر در این زمینه اندک اختلاف نظری دارد. در همان جلسه پاسکال گوتیه (Pascal Gauthier)، ضمن پذیرش رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت خود، سرمایه‌گذاران خُرد را عامل رشد قیمت می‌داند.

بانک سبا به عنوان یک موسسه مالی علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. این بانک چندی پیش یک دور «سرمایه گذاری سری C» به مبلغ 110 میلیون فرانک سوئیس (معادل 119 میلیون دلار) با مشارکت صرافی FTX و شرکت معاملاتی آلامدا ریسرچ (Alameda Research) داشته است. در اکتبر (مهر) سال گذشته، این بانک اعلام کرد که مشتریان به‌زودی قادر خواهند بود که از دارایی‌های دیجیتال انباشت شده خود، بهره دریافت کنند.

به اعتقاد بوهلر که خود یکی از طرفداران ارزهای دیجیتال است، فناوری پشت بیت کوین تعریفی جدید از علم مالی ارائه می‌دهد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه