امروز سه شنبه 28 دی 1400 arzdigital.cloob24.com
0

در سال 2021 اتفاقات دیوانه‌کننده زیادی برای بیت کوین افتاد و وب‌سایت‌های خبری پر شده بودند از تیترهایی مانند «بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخ خود رسید»، «بیت کوین به‌عنوان ارز رسمی در السالوادور معرفی شد»، «تسلا بهترین طرفدار بیت کوین است» و حتی تیتری مانند «تسلا بزرگترین دشمن بیت کوین است»؛ البته پس از آنکه این شرکت پذیرش بیت کوین را متوقف کرد.

اکنون که در ابتدای سال 2022 قرار گرفته‌ایم، بیایید در این مطلب که بر اساس گزارشی از وب‌سایت کوین مارکت کپ نوشته شده است، نظر کارشناسان را درباره اتفاقاتی که قرار است در سال جدید برای بیت کوین بیفتد، با هم مروم کنیم.

1. آرکان ریسرچ: عملکرد بیت کوین بهتر از شاخص S&P500 خواهد بود

5 پیش‌بینی برای قیمت بیت کوین در سال 2022؛ آیا باید منتظر یک جهش بزرگ بود؟

شرکت تحقیقاتی آرکان ریسرچ (Arcane Research) در گزارش اخیر خود گفته است که احتمالاً در سال 2022، عملکرد بیت کوین بهتر از شاخص S&P500 خواهد بود. با توجه به اینکه در سال 2021 هم عملکرد بیت کوین بهتر از شاخص سهامی S&P500 بوده است، این ادعا چندان عجیب به نظر نمی‌رسد. با این حال، همین که بدانیم حداقل یک شرکت تحقیقاتی فکر می‌کند بیت کوین در سال آینده از نظر بازدهی از 500 شرکت بزرگ بازار بورس آمریکا بهتر عمل خواهد کرد، خودش نعمتی است.

2. پلن‌ بی: بیت کوین همچنان این شانس را دارد که به 200 هزار دلار برسد

5 پیش‌بینی برای قیمت بیت کوین در سال 2022؛ آیا باید منتظر یک جهش بزرگ بود؟

همه ما مدل محبوب انباشت به جریان (S2F) پلن بی را دوست داریم. خالق این مدل همچنان فکر می‌کند که قیمت بیت کوین در آینده 6 رقمی خواهد شد. او در توییت اخیر خود در 29 دسامبر 2021 (8 دی)، تأکید کرد که برای محافظت از خودش در برابر هیجانات بازار، باید از مدل‌های این‌چنینی استفاده کند. پلن بی گفته است قیمت بیت کوین همچنان در محدوده کانال مربوط به مدل انباشت به جریان قرار گرفته و نزدیک به کف بازه 50,000 تا 200,000 دلار است.

او در توییتر خود نوشته است:

برای اینکه از هیجانات بازار در امان باشم، از مدل‌ها استفاده می‌کنم. در حال حاضر افراد زیادی از جمله خودم، از این می‌ترسند که مبادا قیمت بیت کوین از این هم کمتر شود و به‌ خاطر همین می‌خواهند بیت کوین‌های خود را بفروشند. مدل انباشت به جریان اما نشان می‌دهد که بیت کوین در کف کانال قیمتی 50,000 تا 200,000 دلار، یا همان باند شماره یک قرار دارد و این خودش یک سیگنال خرید است. به نظر می‌رسد اگر روزی قیمت بیت کوین به 200,000 دلار برسد، بازار برای همیشه صعودی خواهد بود، اما مدل انباشت به جریان در چنین شرایطی می‌گوید که باید بیت کوین‌های خود را بفروشید.
5 پیش‌بینی برای قیمت بیت کوین در سال 2022؛ آیا باید منتظر یک جهش بزرگ بود؟
آخرین وضعیت مدل انباشت به جریان پلن بی

3. جک دورسی: بیت کوین جایگزین دلار خواهد شد

5 پیش‌بینی برای بیت کوین در سال 2022؛ از جایگزینی با دلار تا رشد 300 درصدی

بهتر است همین ابتدای کار بگوییم که جک دورسی، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق توییتر، دقیقاً نگفته است این اتفاق (چیزی که در ادامه می‌خوانید) در سال 2022 می‌افتد، اما باز هم این یک پیش‌بینی محسوب می‌شود.

مدیرعامل توییتر پیش‌بینی خود را با همان سبک‌ و سیاق عجیب‌‌غریب رایج در توییتر مطرح کرده است. جک دورسی در پاسخ به یکی از توییت‌های کاردی‌ بی (Cardi B)، رپر مشهور آمریکایی که پرسیده بود آیا ارزهای دیجیتال روزی جایگزین دلار خواهد شد یا نه، پاسخ داد که بیت کوین در آینده جایگزین دلار خواهد شد.

5 پیش‌بینی برای بیت کوین در سال 2022؛ از جایگزینی با دلار تا رشد 300 درصدی

شاید اکنون که او با کناره‌گیری از توییتر وقت آزاد بیشتری دارد، تلاش می‌کند تا این پیش‌بینی به واقعیت تبدیل شود. به هر حال فقط زمان این را مشخص خواهد کرد.

4. آنتونی پامپلیانو: نرخ هش بیت کوین افزایش می‌یابد

5 پیش‌بینی برای بیت کوین در سال 2022؛ از جایگزینی با دلار تا رشد 300 درصدی

آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، یکی از مشهورترین چهره‌های فضای ارز دیجیتال در یوتیوب و توییتر، هفته گذشته با شبکه سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) مصاحبه‌ای انجام داد. او در این مصاحبه گفت با وجود اینکه در سال 2021 چین استخراج ارزهای دیجیتال را ممنوع اعلام کرد و به‌دنبال آن احساس ترس بازار را فرا گرفت، برای سال 2022 امید زیادی به استخراج بیت کوین دارد.

او معتقد است با مهاجرت ماینرهای بیت کوین از چین به آمریکا، در سال 2022 سهم ایالات متحده، به‌ویژه ایالت تگزاس، از هش ریت شبکه بیت کوین، از رقم فعلی هم بیشتر خواهد شد. علاوه بر این، او پیش بینی کرده است که مشاغل جدید بسیاری در صنعت ارز دیجیتال ایجاد خواهد شد.

5. مایکل ون دپوپ و پیش‌بینی صددرصد درست قیمت بیت کوین

5 پیش‌بینی برای بیت کوین در سال 2022؛ از جایگزینی با دلار تا رشد 300 درصدی

مایکل ون دپوپ (Michael van de Poppe)، تحلیل‌گر سرشناس بازار ارز دیجیتال، چندی پیش یک ویدئو 51 ثانیه‌ای را با نام «پیش‌بینی قیمت بیت کوین در سال 2022» منتشر کرد. او در این ویدئو به‌جای صحبت‌کردن درباره قیمت بیت کوین در سال 2022، گفت که بیت کوین در سال جدید احتمالاً «یا بالا می‌رود، یا پایین می‌آید و یا درجا می‌زند». در نتیجه، هر اتفاقی که بیفتد، همیشه حق با او خواهد بود.

این بهترین نوع پیش‌بینی است، چون صددرصد به واقعیت می‌پیوندد!

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه