امروز سه شنبه 28 دی 1400 arzdigital.cloob24.com
0

پایان سال 2021 آن‌طور که انتظار می‌رفت نبود و بسیاری از ارزهای دیجیتال سال گذشته را با روندی نزولی به‌پایان رساندند. با این حال، برخی از آلت کوین‌ها توانستد به روند صعودی خود ادامه دهند و تعدادی از آنها در طول هفت روز گذشته رشد قابل‌توجهی داشته‌اند.

به گزارش دیلی هودل، در حالی که ارزهای بزرگ بازار سال 2021 را با حرکات قیمتی معقولی به‌پایان رساندند، چهار آلت کوین با ارزش بازار کمتر از یک میلیارد دلار، توانستند طی هفت روز به‌طور تصاعدی قیمت خود را افزایش دهند. 4 مورد از آلت کوین‌هایی که روند آنها در هفت روز گذشته کاملاً صعودی بوده است، در ادامه معرفی شده‌اند.

گفتنی است که بیشتر این توکن‌ها مربوط به پروژه‌های کمترشناخته‌شده هستند و رشد قیمت آنها در روزهای اخیر، نمی‌تواند دلیل خوبی برای اقدام به سرمایه‌گذاری باشد.

ریل‌گان (Railgun)

ریل‌گان که یک پروژه در شبکه اتریوم است، در طول هفت روز گذشته دستاوردهای عظیمی داشته است. هدف این پروژه حفظ حریم خصوصی کاربران در صرافی‌های غیرمتمرکز و پلتفرم‌های وام‌دهی است. قیمت توکن ریل از کف 1.33 دلاری خود در هفت روز گذشته، در تاریخ 31 دسامبر (10 دی) به 4.15 دلار رسید و 212 درصد رشد کرد.

متیس دائو (MetisDAO)

یکی دیگر از آلت‌ کوین‌هایی که این هفته جزو ارزهای صعودی بازار بود، توکن متیس است. هدف پروتکل متیس دائو ارائه کارمزد کمتر و پردازش سریع‌تر تراکنش‌ها در مقایسه با شبکه اصلی اتریوم است، به‌طوری که امنیت پروتکل به خطر نیوفتد. متیس از پایین‌ترین سطح هفت‌روزه خود یعنی 85.33 دلار به 265 دلار رسید که نشان‌دهنده افزایش 211 درصدی قیمت این آلت کوین است.

لیت (LIT)

در طول هفت روز گذشته، توکن لیت توانست مانند دیگر ارزهای این فهرست عملکرد قابل‌توجهی داشته باشد، اما از آنجایی که این ارز در رتبه 2,962 بازار قرار دارد، پروژه مطمئنی به نظر نمی‌رسد. لیت توانست در این مدت با جهشی 200 درصدی از کف 0.001 دلاری به اوج خود در 0.003 دلار برسد.

اوپن‌دائو (OpenDAO)

هنگامی که از صعود آلت کوین‌ها در هفت روز گذشته صحبت می‌کنیم، نباید اوپن‌دائو نادیده گرفته شود. توکن اوپن‌دائو که با نماد «SOS» در بازار شناخته می‌شود، با هدف حمایت از هنرمندان و تولیدکنندگان آثار هنری فعال در بازار NFTهای اوپن‌سی (Opensea) راه‌اندازی شده است. این پروژه هفته گذشته بر اساس کارمزدی که هر کاربر در خرید‌و‌فروش توکن‌های غیرمثلی پرداخت کرده است، مقداری SOS بین معامله‌گران اوپن‌سی تقسیم کرد. اوپن‌دائو از زمان عرضه در بازار رشدی 320 درصدی را تجربه کرده و در هفت روز گذشته هم 170 درصد رشد داشته است.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ بازار، در هفت روزی که گذشت 9 درصد از ارزش خود را از دست داد و بیت کوین هم سقوطی 6.5 درصدی را تجربه کرد.

تبلیغات متنی
فروشگاه ساز رایگان فایل - سیستم همکاری در فروش فایل
بدون هیچ گونه سرمایه ای از اینترنت کسب درآمد کنید.
بهترین فرصت برای مدیران وبلاگ و وب سایتها برای کسب درآمد از اینترنت
WwW.PnuBlog.Com
ارسال دیدگاه